اطلاع رسانی آموزش مجازی

با سلام

کلیه دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی، تربیت بدنی و ورزش از تاریخ 22 تیرماه به مدت 3 هفته برگزار می گردد. ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی در کلاس حضور یابید. عدم مراجعه دانشجو موجب حذف درس می باشد. همچنین می توانید از لینک زیر برنامه این کلاس ها را مشاهده نمایید

از اینجا فایل کلاس ها را دانلود کنید

 

 

 

اطلاعیه آموزشی 1:
 دانشجویانی که این ترم در کلاس‌های مجازی شرکت کردند، چنانچه در مقطع کارشناسی نمره کمتر از ۱۲ و در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری نمره زیر ۱۴ کسب کنند، تا یک سال فرصت دارند، مازاد بر واحدهای انتخابی تا سقف ۳ درس را مجددا و بدون پرداخت شهریه انتخاب، سپس در کلاس‌های حضوری شرکت کنند و نمره خود را ارتقا بدهند.


اطلاعیه آموزشی 2:

به اطلاع استادان و مدیران محترم گروه های معارف می رساند برخی ازکافی نت ها و همچنین عده ای افراد سودجو باراه اندازی صفحات مجازی؛ازدانشجویان جهت گذراندن درس های مجازی مطالبه وجه (پول) می نمایند و اقدام به جمع آوری سئوالات و انتشار پاسخ آنها می نمایند.
از سوی دیگر، دانشجویان بدون رعایت ملاحظات امنیتی اطلاعات هویتی خود را در اختیار این افرادسودجو و فرصت طلب قرار می دهند که ممکن است پیامدهای خطرناکی برای این دست دانشجویان رقم بخورد.

نظر به این که مطابق آیین نامه انظباطی وآموزشی دانشگاهها این اقدامات تخلف محسوب شده لازم است از سوی استادان محترم به دانشجویان گرامی این تذکر داده شود که از هرگونه ارتباط با این افراد و مجموعه ها خودداری نمایید.

همچنین به دانشجویان اعلام شود: در صورتی که در هر زمان (حتی بعد از درج نمره درس در کارنامه تحصیلی) تخلف دانشجو یا ارتباط وی با این مجموعه ها اثبات شود ضمن ابطال گواهی نامه های مربوط دانشجو به معاونت آموزشی دانشگاه و کمیته انضباطی معرفی می گردد که مجازات هایی چون درج نمره 0.25 در کارنامه، محرومیت و منع موقت از تحصیل و سایر محرومیتها ... را در پی خواهد داشت.
پیشاپیش از مساعدت و همکاری شما استادان بزرگوار سپاسگزاریم.
« معاونت آموزشی نهاد رهبری »

راهنمای کلاس های انلاین

رفع مشکل مرورگر فایرفاکس دراجرای برنامه ادوب فلش

دانلود راهنمای اتصال به کلاس انلاین برای دانشجویان

دانلود فیلم آموزشی کار با محیط و امکانات کلاس برای دانشجویان

دانلود راهنمای کار با سامانه انلاین کلا س ها برای اساتید و دانشجویان

دانلود راهنمای مشاهده فایل های کلاس و رکوردهای ضبط شده برای اساتید

دانلود راهنمای اتصال به کلاس از طریق تلفن همراه

دانلود فارسی سازی کیبورد

دانلود نرم افزار anydesk

 

دانشجویان گرامی .باسلام

ضمن آرزوی سلامتی برای شما و خانواده های محترمتان به اطلاع میرسانم پس از تعطیل شدن کلاسهای آموزشی به دلیل جلوگیری ازشیوع ویروس مخرب کرونا ،سیاستگذاران آموزشی و اعضای محترم شورای عالی آموزشی دانشگاه  آزاد اسلامی به صورت شبانه روزی برای برگزاری اموزشها و تشکیل کلاسها از راه دور همت جدی نمودند . چنانچه برگزاری کلاسها درمحیط adobe connectبه عنوان جامع ترین فضای اموزشی مجازی، در دستورکار تمام استانهای کشور از جمله واحدهای آموزشی استان اصفهان قرارگرفته است .لذا شما دانشجویان گرامی را به شرکت در کلاسهای آنلاین که توسط همه اساتید محترم برگزار میگردد دعوت می نمایم .شایان ذکراست  این رویه کاری،طبق برگزاری جلسات توجیهی مداوم دراین مدت با اساتید ،از روز شنبه ۲۴ام اسفندماه  به کلیه همکاران ابلاغ گردیده و روش انتخابی منحصر به  هیچ استادخاصی  نمی باشد . بنابراین انتظارمی رودشمادانشجویان فرهیخته با طیب خاطر و شکیبایی به استقبال ِ تجربه و استفاده بهینه از این روش نوین رفته و بااساتید محترم همکاری های لازم را داشته باشید.تمامی تلاشهای شبانه روزی مدیران وبرنامه ریزان اموزشی در تهیه و تولید این فضای مجازی، برای ادای حقوق آموزشی شما عزیزان صورت گرفته است .لطفادراسرع وقت با ثبت نام کاربری ورمز عبورخودبه محیط مذکور وارد و آماده شروع کلاسها گردید .موفقیت شما را آرزومندم.